Kontakt AMCAR

AMCAR Administrasjon

Benytt gjerne e-mail for å kontakte oss. Husk å oppgi navn og eventuelt medlemsnummer ved alle henvendelser - det sparer tid og gjør at vi kan gi deg raskere tilbakemelding.

AMCARs telefontider:
AMCAR sentralbord: kl. 09.00 - 15.00
AMCAR teknisk: kl. 09.00 - 15.00
AMCAR forsikring: kl. 08.00 - 15.00
AMCAR finansiering: kl. 08.00 - 15.00
AMCAR Magazine: kl. 09.00 - 15.00

AMCAR har lunch: kl. 11.30 - 12.00
AMCAR har fredagskaffe: kl. 14.00 - 14.30

AMCAR  -  American Car Club of Norway
Østre Rosten 4A, 7075 Tiller

Tlf. 72 89 60 00
Orgnr: 943 001 731

  Hilberg Ove Johansen
Daglig leder
hilberg@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 928 09 096  

  Thomas Kristiansen
Teknisk leder
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  


  Asbjørn Johansen
Klubbtilslutning/aktiviteter 
carclub2@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 90 11 04 25

  Henning Kjensli
Markedskoordinator 
henning@amcar.no

Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 905 04 755
  


 

Mary Heli
Administrasjonssekretær
Henvendelser angående medlemskap
carclub@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00


 



Fredrik Ø. Bekkos
Kontorsjef
fredrik@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 950 77 688

 



AMCAR Teknisk Support
Tekniske henvendelser OBS! Oppgi alltid chassisnummeret på bilen du trenger hjelp til.
Teknisk assistanse, dokumentasjon, veiledning ved kjøp eller salg, import o.s.v.
Telefonen er åpen mellom kl. 10.00 og 15.00 alle hverdager. OBS! Populær tjeneste med stor pågang.
Enkelte av tjenestene er gebyrbelagte.

  Thomas Kristiansen
Teknisk leder
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  


  Brage Hanger
Teknisk konsulent
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  

  Stein Moe
Seniorkonsulent
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  






AMCAR Forsikring/Finansiering
Tegning av bilforsikring, bilfinansiering, endringer av poliser, spørsmål om pris o.s.v.
Telefonen er åpen mellom kl. 08.00 og 15.00 alle hverdager.

  Frank Stølan
Bilforsikring/Finansiering
frank@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Telefax: 72 89 60 10  
 

Tor W. Riise

Bilforsikring/Finansiering
tor@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Telefax: 72 89 60 10  






AMCAR Magazine
Telefonen er åpen mellom kl. 10.00 og 15.00 alle hverdager.

  Lord Arnstein Landsem
Ansvarlig redaktør
lorden@amcar.no
Telefon: 72 89 60 12  


  Kristin Kristiansen (permisjon)
Grafisk designer
kristin@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  

  Marte Heli Eikli
Grafisk designer
marte@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00


 

  Jonas Bäcklund
Mediearbeider
jonas@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
  

  Stian Hoel Fossen
Mediearbeider/firmaannonser
stian@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 957 46 481
  





Laster...
Annonse
en Translate
a a a
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse